ایرسا صنعت آران

درباره ما

درباره ما

شرکت ایرسا صنعت آران با به کارگیری تخصص و اندیشه در کنار تجربه و مهارت و با تکیه بر دانش و استعداد متخصصان جوان و توانمندى صنعتگران کهنه کار، با تعریف اهداف عالى همچون خودکفایى صنعت در ایران عزیزمان تأسیس گردیده است. ما برآنیم تا با افتخار نشان تعهد خود رادر صنعت این مرز و بوم بر جاى گذاریم.  

 

این مجموعه به منظور بهره گيری از سالها تجربه کسب شده کارشناسان و شرکت های همکار اين مجموعه در پروژه های مختلف صنايع مس و فولاد، نفت، گاز و پتروشیمی و زمينه های صنعتی مانند صنايع فلزات آهنی و غير آهنی و صنايع کانی غير فلزی، در اسفند ماه سال 1389 در اداره ثبت شركتهای تهران بصورت يك شركت خصوصی ثبت و تاسيس گرديد.

 

شرکت ايرسا صنعت آران با تکيه بر توان تخصصی همکاران خود قادر به ارائه خدمات در زمينه های مختلف مورد نياز صنايع فوق الذكر و ارائه خدمات در پروژه های معدنی و صنعتی شامل مديريت و کنترل پروژه، ارزيابی فنی و اقتصادی طرح ها، طراحی مهندسی، بازنگری و ارائه نظر در مورد طراحي های صنعتی، مهندسي خريد و ساخت تجهيزات، نظارت كارگاهي بر نصب و راه اندازی واحدهای صنعتی، مشاور مهندسی (Consultancy)، مديريت طرح (MC) و طرح و اجرا (EPC) می باشد.

 

ما آمادگي داریم تا در اين صنايع، انواع خدمات مدیریتی، مهندسی، اجرا، خريد و ساخت را با دقت و کيفيت بالا ارائه نماییم.


 

پیام مدیر عامل

 

در عصری که ارزش‌ها، دیگر ارزنده نیستند و بر خلاف آن چه هستند، ‌می‌نمایند و حقیقت‌ها در قتلگاه واقعیت‌ها سر بریده می‌شوند، بنای آن داریم که با تخصص قدم برداریم، به انصاف بیندیشیم و به همت عمل کنیم.